ARTmedia.net.pl

Wyszukaj firmę:

 • Portal Randkowy SmartPage.pl

  Portal Randkowy SmartPage.pl


  Jedyny już w Polsce darmowy portal randkowy. Od kiedy zniknął z rynku przed kilkoma tygodniami portal podobny do Naszego, staliśmy się jedynym naprawdę darmowym portalem randkowym. Nie zapłacisz u Nas ani za rejestrację ani za pis...

  Dodano: 18 01 2019
  WWW: www.smartpage.pl
  Wyświetleń: 17119
  Wejść: 12

Zespół na wesele Antares

 • Dodano: 13 09 2017r.
 • Kliknięć w adres www: 2
 • Wyświetleń tej strony: 577
 • Łączny CTR: 0.35%

Zespół na wesele Antares występuje od 2010 roku. Siedzibą zespołu Antares jest Sokołów Podlaski w woj. mazowieckim. Zespół gra na terenie całego kraju, a także zagranicą. Jest kapelą działającą w ramach Agencji Usług Muzycznych Radka Świderskiego, doświadczonego muzyka – wokalisty i multiinstrumentalisty, kompozytora, producenta muzycznego, który profesjonalnie przygotował zespół Antares do występów muzycznych i czasem nadal z nim występuje.
Zespół Antares specjalizuje się w obsłudze muzycznej imprez, najczęściej wesel, grając do tańca covery znanych piosenek z wielu okresów, hitów, które gwarantują dobrą imprezę. Grupa Antares obsługuje także imprezy anglojęzyczne.
Zespół prowadzi konferansjerkę, też w języku angielskim, organizuje zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne oczepiny (w ofercie z autorskimi zmianami, na wysokim poziomie, liczne zabawy, starannie wyselekcjonowane, do wyboru przez Młodą Parę).

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Zespół na wesele Antares
Zespół na wesele Antares
 • Ocena:

  Ocena: 2.4/10 (32 głosów)

Dodaj swój komentarz »