ARTmedia.net.pl

Wyszukaj firmę:

 • Ogłoszenia nieruchomości szczecin

  Ogłoszenia nieruchomości szczecin


  Polecamy usługi doradcze firmy Enter Nieruchomości w Szczecinie, która ułatwi znalezienie domu na sprzedaż lub mieszkania na sprzedaż na lokalnym rynku. Dla przyszłych najemców przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której domy na wy...

  Dodano: 11 08 2020
  WWW: www.enter.nieruchomosci.pl
  Wyświetleń: 1891
  Wejść: 7

Techniczny słownik internetowy

 • Dodano: 04 03 2014r.
 • Kliknięć w adres www: 362
 • Wyświetleń tej strony: 752
 • Łączny CTR: 48.14%

PROslownik to pierwszy bezpłatny słownik internetowy stworzony zarówno dla dzieci, uczniów, studentów, osób pracujących, jak i emerytów. Oznacza to, że jest to słownik przystosowany dla wszystkich grup społecznych. Stan ten wynika z faktu, że strona słownika zawiera wyłącznie niezbędne elementy.
Profesjonalny słownik internetowy - PROslownik. pl zawiera tłumaczenia na 12 języków. Wśród nich należy wymienić tłumaczenie słów i zwrotów polsko-norweskich i norwesko-polskich oraz polsko-angielskich i angielsko-polskich. Niniejszy słownik zawiera także tłumaczenia z i na język: polski, niemiecki, francuski, rosyjski, holenderski, włoski, duński, szwedzki, hiszpański oraz portugalski.
Większość tłumaczeń zawiera definicje szukanych terminów, synonimy i antonimy, homofony, rymy oraz wymowę. Sytuacja ta odnosi się także do możliwości odsłuchania wymowy słów pośród 12 dostępnych języków.
Słownik został podzielony na ponad 100 kategorii tematycznych. Wśród nich należy wymienić tłumaczenia terminów z ekonomii, prawa, marketingu, pszczelarstwa, ekologii czy nawet astronomii. Słownik zawiera także tłumaczenia terminów technicznych.
Baza tłumaczeń słownika jest stale poszerzana o nowe słowa, zwroty, wyrażenia i przykładowe zdania.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Techniczny słownik internetowy
Techniczny słownik internetowy
 • Ocena:

  Ocena: 3.1/10 (35 głosów)

Dodaj swój komentarz »