ARTmedia.net.pl

Wyszukaj firmę:

 • Seowpis.com

  Seowpis.com


  Z nami, odnajdziesz wszystko, czego tylko potrzebujesz, począwszy od polityki, przez finanse, pracę, ogród, skończywszy na edukacji, urodzie i wakacjach.
  Teraz już wiesz, skorzystaj z naszego katalogu stron internetowych. P...

  Dodano: 07 07 2014
  WWW: seowpis.com
  Wyświetleń: 30262
  Wejść: 73

Jak profesjonalnie nazwać firmę?

 • Dodano: 26 10 2015r.
 • Kliknięć w adres www: 161
 • Wyświetleń tej strony: 4601
 • Łączny CTR: 3.5%

Doczekaliśmy się czasów, gdy nazwa dla firmy to równocześnie jej domena internetowa. Zdarzają się przypadki, gdy firma decyduje się oczywiście jedynie na stronę na Facebooku, lecz jest to mniejszość. W większości tworzona jest strona www, dla której rezerwowana jest wolna domena internetowa. Czasami jest ona odkupywana.

Jakie jest najlepsze źródło dla takich nazw? Wbrew pozorom, wcale nie giełdy, generatory, ani Allegro. Ciekawe przykłady oraz nazwy na sprzedaż są dostępne na specjalnej liście Chwytliwa. pl. Kompletowany przez lata katalog ma na celu dostarczyć takie pomysły, które przyczynią się do stworzenia silnej marki firmy. Przyczynia się to do sukcesu na konkurencyjnym rynku, gdzie wykorzystuje się kreatywność do pozyskiwania klientów.

Do współpracy zapraszane są przedsiębiorstwa finansowe, z branży nieruchomości, sklepy internetowe, i nie tylko. Każdy znajdzie tu interesujące propozycje!

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Jak profesjonalnie nazwać firmę?
Jak profesjonalnie nazwać firmę?
 • Ocena:

  Ocena: 3.1/10 (50 głosów)

 • Robo1 » (raport)

  Zmiana nazwy firmy wymaga dość gruntownego przemyślenia strategii brandingowej. Fajna nazwa to nie wszystko, ale przedstawione pomysły są nawet fajne. Plus za wolne domeny z puli .pl. Minus za brak wyszukiwarki. 8/10

  Data dodania: 04 11 2015

Dodaj swój komentarz »