ARTmedia.net.pl

Wyszukaj firmę:

 • Ogłoszenia nieruchomości szczecin

  Ogłoszenia nieruchomości szczecin


  Polecamy usługi doradcze firmy Enter Nieruchomości w Szczecinie, która ułatwi znalezienie domu na sprzedaż lub mieszkania na sprzedaż na lokalnym rynku. Dla przyszłych najemców przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której domy na wy...

  Dodano: 11 08 2020
  WWW: www.enter.nieruchomosci.pl
  Wyświetleń: 1974
  Wejść: 8

Akustyka wnętrz, akustyka

 • Dodano: 15 03 2014r.
 • Kliknięć w adres www: 114
 • Wyświetleń tej strony: 2514
 • Łączny CTR: 4.53%

Firma JM Acoustics zajmuje się zagadnieniami z dziedziny akustyki wnętrz i akustyki budowlanej. Nasze kierunkowe wykształcenie gwarantuje profesjonalne i poprawne wykonanie usług z zakresu działalności firmy. Misją firmy JMAcoustics jest:, Dbanie o dobry klimat akustyczny panujący w naszych wnętrzach"
Świadczymy kompleksowe usługi projektowe w zakresie adaptacji akustycznych, a oprócz tego pomiarowe w zakresie akustyka wnętrz i akustyka budowlana. JM Acoustics oferuje usługi z zakresu akustyki wnętrz i akustyki budowlanej:Pomiar poziomu dźwięku A  w pomieszczeniach wg normy PN B 02156:1987, Pomiar izolacyjność akustyczna przegród wewnętrznych od dźwięków powietrznych wg normy PN EN ISO 140-4:2000, Pomiar czasu pogłosu w pomieszczeniach wg normy PN EN ISO 3382-2:2010, Adaptacje akustyczne pomieszczeń istniejących i dopiero co projektowanych, Modelowanie akustyczne obiektów budowlanych w programie akustycznym Ease Jr. 4. 3, Obliczenia akustyczne m. in. : czasu pogłosu, izolacyjności akustycznej przegrody, Dobór materiałów dźwiękochłonnych i dźwiękoizolacyjnych, Porady i konsulting akustyczny, Wykonywanie opracowań operatów i ekspertyz akustycznych.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Akustyka wnętrz, akustyka
Akustyka wnętrz, akustyka
 • Ocena:

  Ocena: 2.9/10 (43 głosów)

Dodaj swój komentarz »