ARTmedia.net.pl

Wyszukaj firmę:

 • Tanie busy do Niemiec

  Tanie busy do Niemiec


  Wybór firmy przewozowej nie powinien być podyktowany tylko i wyłącznie ceną. To jedno z głównych kryteriów, które decyduje o naszym wyborze, jednakże równie ważne jest bezpieczeństwo podróży. Jeśli interesuje nas transfer osób do ...

  Dodano: 06 05 2020
  WWW: www.beatabus.pl
  Wyświetleń: 16585
  Wejść: 7

Kompleksowa obsługa firm - Kadry Gorzów

 • Dodano: 16 01 2016r.
 • Kliknięć w adres www: 14
 • Wyświetleń tej strony: 726
 • Łączny CTR: 1.93%

Kompleksowa obsługa firm na profesjonalnym poziomie kadry i płace, Outsourcing obszaru personalnego gwarantuje współpracę ze specjalistami i dostęp do sprawdzonych narzędzi oraz oprogramowania ułatwiających zarządzanie.

Finanse i księgowość
W trosce o komfort naszych klientów oferujemy szeroki pakiet usług, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa na gruncie podatkowym, wynikających z przepisów szczególnych bądź wypracowanej praktyki korporacyjnej.
Współpracujemy z biurami rachunkowymi, biegłymi, ekspertami prawa podatkowego, bankami oraz pracownikami wyższych uczelni.

Obsługa PFRON
Jesteśmy ekspertami w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych. Kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie oraz współpraca z Organem państwowym, stawia naszą firmę w krajowej czołówce podmiotów zajmujących się zagadnieniami pracowników niepełnosprawnych.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Kompleksowa obsługa firm - Kadry Gorzów
Kompleksowa obsługa firm - Kadry Gorzów
 • Ocena:

  Ocena: 2.6/10 (53 głosów)

Dodaj swój komentarz »